Welke vis wel / niet eten?

    • 15 augustus 2011 om 19:58 #196
      Sandra vL
      Deelnemer

      Wij aten heel regelmatig Tilapiafilet, maar sinds de uitzending van Kassa doen we dat maar niet meer…. Weten jullie welke vis nou nog meer werd afgeraden? Ik weet het even niet meer!
      Kabeljauw was juist wel veilig toch?

    • 16 augustus 2011 om 09:16 #2214
      Tamara
      Deelnemer

      wij hebben de uitzending niet gezien, wat is er mis met tilapiafilet? zeiden ze ook nog wat pangasiusfilet?

    • 16 augustus 2011 om 18:21 #2215
      Sophie
      Deelnemer

      Ik denk ook dat je pangafilet bedoelt. Was de uitzending ook niet van de keuringsdienst van waarde?

    • 16 augustus 2011 om 18:24 #2216
      Sandra vL
      Deelnemer

      Jaaa, dat is die andere vis waar ze het over hadden: Pangafilet of Pangasius.

      De vissen zijn heel giftig en ongezond. Nu ik op deze vis op Google zocht, vond ik deze link met info: http://www.vetvrij.com/documentaire-over-panga-filet-uit-frankrijk.html

      Zowel Kassa als de Keuringsdienst van Waarde hebben aandacht aan dit onderwerp geschonken. Ik heb het zelf niet gezien, maar mijn moeder vertelde erover. Volgens mij hadden ze het over vis die gekweekt wordt in het riool van Vietnam… Ik heb op Google gezocht maar kon het bijhorende artikel niet terug vinden, in elk geval vind ik wel overal terug dat de vis erg ongezond is.

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.