-
-
14 november 2011 om 08:09 #262
Sandra vL
DeelnemerZijn jullie nog naar een Sinterklaas intocht geweest dit weekend?
Wij zijn met de meiden naar de intocht in Doesburg geweest! Daar kwam de Sint aan per boot en alle kinderen zaten op de trappen van de kade in het zonnetje. Het was echt super leuk!!
We kwamen toevallig nog mijn zwager en schoonzusje tegen met de kids en een vriendinnetje uit Charlotte haar klas.Julia was zo in de ban van de pieten, dat ze achter een piet aan is gelopen en ons in de drukte totaal uit het oog verloren. Gelukkig zag ik haar gaan, dus ik mij tussen de mensen door gedrongen om achter haar aan te gaan 😎 Wat een grietje is het toch!
Zaterdagavond hebben ze voor het eerst de schoen gezet en ze kunnen niet wachten tot ze dinsdag weer de schoen mogen zetten. Elke avond zitten we trouw met zijn allen voor het Sinterklaasjournaal. Ik vind het zelf ook zooo leuk 😀 We genieten dit jaar maar volop van het feit dat de meiden alle drie nog in Sinterklaas geloven, het kan volgend jaar voor Charlotte zo maar over zijn…
-
14 november 2011 om 08:40 #2728
Saskia
DeelnemerWij zijn ook dit jaar weer in Son (N-B) naar de intocht van Sint gaan kijken. Bij ons in Deventer komt de Sint pas op 5 december aan ’s morgens vroeg 😕 Voor mijn ouders is het ook wel gezellig dat wij komen. De Sint komt in Son per boot aan op het Wilhelminakanal. Echt heel leuk gedaan. Onze zoon rent steeds van Piet naar Piet en onze dochter (gelooft nog!) vindt het allemaal maar eng….
Dit jaar heeft mijn moeder onze zoon betrokken in een strooiplan, dat was echt heel erg leuk. Onze dochter maar vragen of hij de Piet écht niet was tegengekomen toen hij naar de WC ging :yeah: Nee hoor, niets gezien of gehoord 😆
Dan hebben we meteen een soort van pakjesmiddag gehad met mijn ouders. Heel gezellig altijd, op naar de rest!!Fijne Sinterklaas voor iedereen :goedgedaan:
-
14 november 2011 om 20:39 #2733
kirby
DeelnemerIk ben samen met dochterlief (8mnd, kan niet vroeg genoeg zijn dacht ik) en mijn schoonzusje naar Arnhem in de stad geweest. En ja hoor we hebben een foto met een pietje. Ze keek hem aan.. begon niet te huilen ofzo. Ze zat wel prima in haar wagen. haha. De schoen zetten hebben we nog niet gedaan ;). Ik heb wel nog wat slingers gekocht om het huis te versieren.
Op 3 dec. vieren we het met haar 7 neefjes en 1 nichtje. Gezellige boel dus. Sinterklaasjournaal hoelaat is dat? Anders zet ik der ook nog even voor de t.v. rond die tijd. Is ook wel handig voor mezelf om mee te kijken want als de juf het niet weet komt dat ook een beetje vreemd over. -
20 november 2011 om 20:10 #2756
mamasamm
DeelnemerWij zijn ook geweest!!
Alleen onze grapjas van een zoon draagt dag in en dag uit zn pietenmuts, maar beide intochten wou hij hem niet op!! :nee:12 nov konden we na de sintintocht op tv nog lekker een deel van de intocht in Assen meemaken. Was echt super mooi, en ook erg groot met veel pieten! De kleine man was helemaal enthousiast! Maar pepernoten aanpakken durfde hij toch niet..
Gister zijn we naar de intocht van ons dorp geweest. Was een stuk kleiner, maar wel heel leuk omdat hij met de boot aankwam! Kleine man durfde nu wel pepernoten aan te pakken, en gaf de piet zelfs een box! (vuist tegen vuist)
-
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.
