Re:Re: Lekker weer en wat doen jullie?

10 april 2011 om 19:27 #1434
Nienke
Deelnemer

He Inge, wat balen dat dat zelfs niet kan. Het heeft toch ecth rust nodig he! Ik kom je vrijdag entertainen. (dan heb je je loopgips nog niet he?!) Dikke knuffel van ons. Wordt de pijn iets minder?

@ Sandra, lekker een dagje rustig aan, kan me voorstellen, je hebt het ook razend druk de laatste tijd. Dan is een dagje in de achtertuin het fijnst.

Wij hebben het echt heerlijk gehad in de Efteling. Ik dacht altijd dat het voor de jongste nog niet echt leuk zou zijn maar ze hebben echt allebei genoten! Het sprookjesbos vonden ze erg leuk, al vond Daan het wel een beetje eng af en toe, die houdt niet van donkere ruimtes met heksen erin en harde geluiden en dat heb je toch al snel in de Efteling natuurlijk. Maar in de loop van de dag ging het beter. Ze vonden de kinderattracties heel leuk, die bootjes die ronddraaien, de autootjes en ze hebben nu traptreintjes, ook een hit. Koen neuriet nog steeds het deuntje van Carnavalfestival. Kortom, een hele geslaagde dag. Maar wat is dat park groot zeg! We hebben de helft nog niet gedaan. Het was trouwens redelijk rustig ondanks het mooie weer. Echt lekker, we hebben nergens hoeven wachten.